ورزش

واکنش فدراسیون به اتفاق جنجالی یک مدرسه فوتبال در مشهد

واکنش فدراسیون به اتفاق جنجالی یک مدرسه فوتبال در مشهد

واکنش فدراسیون به اتفاق جنجالی یک مدرسه فوتبال در مشهد

فارس نوشت: سخنگوی فدارسیون فوتبال به اتفاق جنجالی در یک مدرسه فوتبال واکنش نشان داد.

احسان اصولی در گفت‌وگویی، در مورد مباحث مطرح شده نسبت به تخلف یک مدرسه فوتبال در مشهد اظهار داشت:‌ «فدراسیون فوتبال از طریق رسانه‌ها متوجه شد که چنین موضوعی در یکی از مدارس فوتبال مطرح شده اما تاکنون شکایتی در هیأت فوتبال خراسان‌رضوی یا فدراسیون دریافت نکرده‌ایم. آئین‌نامه‌ها به ویژه آئین‌نامه کمیته اخلاق در اینگونه موارد روشن است. با پیگیری‌های انجام شده و با توجه به اینکه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در همه استان‌ها نماینده دارد، پرونده‌ای تشکیل شد و وظایف اولیه نیز انجام می‌شود.»

او افزود: «موضوع به صورت کامل و دقیق با احضار طرفین، اخذ توضیحات و به صورت دقیق در چارچوب قوانین، مقررات و آئین‌نامه‌های مرتبط پیگیری خواهد شد و نتایج آن به سمع و نظر مردم و رسانه‌ها می‌رسد. ساز و کار ارکان قضایی و کمیته اخلاق مشخص است و در اینگونه موارد و مباحث ورود خواهیم کرد.»

سخنگوی فدارسیون فوتبال عنوان کرد: «به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم افرادی دنبال چنین اتفاقات و مسائلی بروند و قطعا در صورت احراز موضوع، با مسببان برخورد جدی خواهیم کرد. تمام جوانب بررسی خواهد شد و اگر تخلف اثبات شود با متخلفان به شکل قاطعی برخورد می‌کنیم و نتایج را به اطلاع مردم و رسانه‌ها می‌رسانیم.»

بیشتر بخوانید:

  • تجاوز به فوتبالیست‌های پایه در مشهد!

  • ملاقاتی که لغو شد؛ مادر رونالدو با علی دایی!

  • عکس | واکنش مدیربرنامه لوکادیا به مذاکره با بارسلونا

۲۵۱۲۵۴

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا