واکنش وزیر ورزش به تصمیم جنجالی برای نیمکت تیم ملی

واکنش وزیر ورزش به تصمیم جنجالی برای نیمکت تیم ملی

واکنش وزیر ورزش به تصمیم جنجالی برای نیمکت تیم ملی

وزیر ورزش و جوانان گفت: یک شایعه درباره انتخاب سرمربی موقت برای تیم ملی فوتبال ایجاد شده بود که پیگیری کردم، زیرا اصلا به صلاح نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سید حمید سجادی در خصوص انتخاب سرمربیان تیم های ملی فوتبال بزرگسالان و امید اطهار داشت: ما تقویم بسیار پر ترافیکی را خواهیم داشت. تا جایی که من اطلاع دارم همکارانم در فدراسیون فوتبال در حال تلاش هستند تا اقدامات لازم برای تیم‌های ملی فوتبال را انجام دهند و سرمربیان تیم های ملی بزرگسالان و امید را انتخاب کنند به همین دلیل اهمیت انتخاب سرمربیان تیم ملی جوانان و امید برای ما هم حائز اهمیت است. برای تیم بزرگسالان گزینه های خارجی و داخلی وجود دارد. برخی مربیان ایرانی درگیر لیگ هستند. یک شایعه هم در خصوص تیم ملی به وجود آمده بود که گفته می‌شد یک سرمربی موقت برای تیم ملی انتخاب کنند تا رقابت های لیگ برتر به پایان برسد و سرمربی انتخاب کنند که من پیگیری کردم و اصلا هم به صلاح تیم ملی نبود. در گذشته یادمان نرفته است که ویلموتس چگونه به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد و امیدوارم در آینده برای انتخاب سرمربی تیم ملی دچار چنین مشکلاتی نشویم.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه آزادی عنوان کرد: باید بگویم که حدود 9 بخش از ۱۵ بخش این ورزشگاه بازسازی شده است و مابقی آن نیاز به زمان دارد. ما نیاز به تامین منابع داریم تا بتوانیم مقاوم سازی و بهسازی استادیوم آزادی را انجام دهیم. ورزشگاه آزادی حاکمیتی است و با توجه به مسائل قانونی مانند ورزشگاه های دیگر نمی توانیم اقدام کنیم. در این میان هم قوانینی وجود دارد که ما می‌توانیم با استفاده از ماده ۸۸ و ۲۷ قانون واگذاری اماکن ورزشی را به مدت های مختلف واگذار کنیم اما موضوعی که وجود دارد این است که قانون واگذاری اماکن ورزشی را اصلاح کرده ایم که به بخش‌های مربوطه ابلاغ خواهیم کرد و در این قانون به جد تاکید کرده ام که مراکز ورزشی به کسانی واگذار شود که دارای مجوز فعالیت باشگاهی هستند در واقع دیگر نمی خواهیم مانند گذشته به هر کسی اماکن ورزشی را اجاره دهیم و این برنامه را داریم که خودمان اجاره اماکن ورزشی را تعیین کنیم.

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *