ورود کمیته اخلاق به توئیت جنجالی کنعانی زادگان علیه کی روش

ورود کمیته اخلاق به توئیت جنجالی کنعانی زادگان علیه کی روش

ورود کمیته اخلاق به توئیت جنجالی کنعانی زادگان علیه کی روش

خبرورزشی نوشت: از راهروی فدراسیون فوتبال خبر رسید، کمیته اخلاق قصد دارد به ماجرای تویت جنجالی یک ملی پوش علیه کارلوس کی روش ورود کند.

کارلوس کی روش امروز در پست اینستاگرامی اعلام کرد که دیگر در تیم ملی فوتبال ایران نخواهد بود و به زودی راه تازه ای را در مربیگری پیش خواهد گرفت. بعد از این اعلام محمد حسین کنعانی زادگان که در جام جهانی از سوی کارلوس کی روش به بازی گرفته نشد! در توئیتی نوشت؛ تو فقط به من و شجاع خیانت نکردی، بلکه به ایران خیانت کردی.

محمد حسین کنعانی زادگان این توئیت را زیر پست کارلوس کی روش هم منتشر کرد.

حالا از راهروی فدراسیون فوتبال خبر رسید که کمیته اخلاق قصد دارد به این توئیت جنجالی ورود کند چرا که توهین یک ملی پوش به سرمربی ای که ۹ سال در تیم ملی فوتبال ایران کار کرده است، قابل اغماض نیست و از سویی می تواند پایه گذار یک بدعت بد در فوتبال ایران شود. صحبت علیه سرمربی تیم ملی در صورت نیمکت نشینی.

پیش تر محمد حسین کنعانی زادگان به خاطر تخلف اخلاقی دو جلسه از همراهی تیم ملی محروم شده بود.

این توئیت حتی ممکن است در آینده محمد حسین کنعانی زادگان با توجه به بازتاب زیادی که در رسانه های گروهی داشت، دخیل باشد.

بیشتر بخوانید:

  • عکس| قلب آبی کاپیتان استقلال برای کی روش

  • برنامه بازیکن خارجی جدید پرسپولیس مشخص شد

  • سفیر اسپانیا: باشگاه محبوب من در ایران، پرسپولیس است

۲۵۱۲۵۴

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *