پاسخ قاطع باشگاه فولاد به شایعه مدیرعاملی آجورلو: اصلا!

پاسخ قاطع باشگاه فولاد به شایعه مدیرعاملی آجورلو: اصلا!

پاسخ قاطع باشگاه فولاد به شایعه مدیرعاملی آجورلو: اصلا!

ورزش سه نوشت: باشگاه فولاد در خصوص شایعات پیرامون صندلی مدیرعاملی این باشگاه اظهار نظر کرد.

بعد از استعفای حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق فولاد خوزستان، مهندس حمیدرضا رادکیا با رای هیات مدیره به عنوان سرپرست جدید این باشگاه انتخاب شد. با ورود سرپرست جدید، فولاد موفق شد در اراک آلومینیوم را شکست دهد و نیم فصل اول را به پایان برساند.
در حالی که فولاد این روزها به شدت درگیر نقل و انتقالات است و قصد دارد لیست خود را کامل کند، دیروز شایعه‌ حضور آجرلو به جای رادکیا در راس مدیریت این باشگاه مطرح شد.

آرمین مرادی سخنگوی باشگاه فولاد خوزستان اما قویا این شایعه را تکذیب می‌کند و می‌گوید: حضور آقای آجورلو در فولاد؟ اصلا نشنیده‌ایم! قویا این خبر را تکذیب می‌کنیم. آقای رادکیا به فعالیت‌شان ادامه می‌دهند و کوچکترین بحثی درباره تغییرات وجود ندارد. ایشان تازه به فولاد آمده‌اند و در این مدت روند کار تیم و باشگاه خوب بوده. ضمن تکذیب شایعات از رسانه‌ها درخواست داریم تا اخبار رسمی را از کانال خود باشگاه دنبال کنند. فولاد در حال حاضر به حمایت رسانه‌ها نیاز دارد و امیدواریم پیش از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا همراه ما باشند.

سخنگوی فولاد همچنین از فدراسیون فوتبال چنین درخواستی دارد: یکم اسفندماه در لیگ قهرمانان مقابل الفیصلی بازی داریم‌. ما نماینده ایران در آسیا هستیم. توقع حمایت داریم. آقای نکونام سرمربی تیم در کنفرانس مطبوعاتی خود به نکاتی اشاره کرد. نگاه فدراسیون و سازمان لیگ به فولاد باید نگاه ملی و حمایتی باشد. موفقیت ما موفقیت ایران است. قطعا آقای تاج و همکاران‌شان در این مسیر کنار فولاد خواهند بود. انشالله که صدای فولاد را بشنوند.

آرمین مرادی در پایان می‌گوید: در حال حاضر سفت و سخت پیگیر نقل و انتقالات باشگاه هستیم. آقای نکونام و همکارانش درخواست‌هایی دارند. باشگاه هم تمام هم و غمش جذب بازیکنان مورد نظر کادر فنی است. زمان کمی تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده و امیدواریم تیم خوبی برای حضور در لیگ قهرمان ببندیم.

258258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *