چراغ سبز سردار به سرمربی سابق تراکتور

چراغ سبز سردار به سرمربی سابق تراکتور

چراغ سبز سردار به سرمربی سابق تراکتور

مهاجم ملی پوش ایرانی برای بازگشت به لیگ روسیه فکر می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آینده سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان در باشگاه بایرلورکوزن در هاله ای از ابهام قرار دارد و در یک هفته گذشته شایعات درباره آینده این بازیکن مطرح شد.

طبق گزارش رسانه های آلمان باشگاه مارسی فرانسه برای جذب سردار آزمون ابراز علاقه کرده و همچنین باشگاه گالاتاسرای ترکیه هم به دنبال این بازیکن ایرانی است.

در همین رابطه آرماند دورن مدیر برنامه‌های سردار آزمون در مصاحبه با سایت RB Sport درباره بازگشت احتمالی سردار به روسیه، گفت: هنوز پیشنهادی از روسیه برای سردار آزمون دریافت نکردیم اما این بازیکن آماده است تا پیشنهادها را درنظر بگیرد.

هفته پیش مطرح شد قربان بردیف سرمربی سابق تراکتور و کنونی سوچی روسیه به دنبال جذب سردار آزمون است تا ستاره ایرانی بار دیگر زیرنظرش کار کند.

آزمون پیش از این در باشگاه های روبین کازان و روستوف زیرنظر بردیف کار کرده بود.

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *