کنایه های پیشکسوت استقلال به مدیریت

خداراشکر پول خُرد نداشتند بیرانوند را بخرند/ خیلی از این پیشنهادات هم به ما می‌دادند/ مهم نیست چه کسی مدیرعامل استقلال شد!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره‌ای که یک سال می‌خواهند این باشگاه اداره کنند، باید بی‌عرضه باشند که نتوانند به خاطر مردم تیم خوبی را جمع کنند.

حسن روشن درباره مدیرعاملی علی خطیر در باشگاه استقلال، اظهار داشت: من خطیر را نمی‌شناسم، به گمان خطیر یعنی آدم خطرناک، خدا کند برای دشمنان خطرناک باشد. فقط چیزی که شنیده‌ام را می‌گویم؛ معاون امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال بود و به نظرم استراماچونی را هم او آورد. خیلی بدبختی از طرف این مربی کشیدیم و مسبب این بدبختی‌ها این آقا بود. او باید ابتدا به مردم و رسانه‌ها توضیح دهد که استراماچونی چگونه آمد، چطور رفت؟ چرا پاسپورتش دست خودش بود؟ ولی با این حال مردم فهمیدند کار دست چه کسی بوده و نمی‌توان از دست مردم فرار کرد. آرزوی ما این است که هواداران خوشحال شوند و برای ما مهم نیست که چه کسی مدیرعامل شده است!

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهند استقلال در فصل نقل و انتقالات یارگیری خوبی نداشته باشد، عنوان کرد: خیر. مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره‌ای که حداقل یک سال می‌خواهند این باشگاه اداره کنند، باید آدم‌های بی‌عرضه‌ای باشند که نتوانند به خاطر مردم تیم خوبی را جمع کنند. به غیر از این نفرات‌ فرد دیگری در نبستن تیم فوتبال استقلال مقصر نیست. هوادار ابتدا امیدش به خدا و سپس به مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره است.

خداراشکر پول خُرد نداشتند بیرانوند را بخرند!

کارشناس فوتبال در مورد اینکه سرپرست قبلی باشگاه استقلال سعی داشت، بیرانوند را بیاورد، تصریح کرد: خداراشکر پول خُرد نداشتند بیرانوند را بخرند! بیرانوند دروازه‌بان خوبی است ولی استقلال به او نیازی نداشت. انسان باید فکر کند از کدام نردبان بالا آمده و آن را حفظ کند. آدم باید بداند اگر به جایی رسید فراموش نکند چه کاره و کجا بوده است. خیلی از این پیشنهادات هم به ما می‌دادند و به خاطر همین‌هاست که بین مردم هنوز جایگاهی داریم.

پیشکسوت فوتبال در خصوص برگزاری اردوهای آماده‌سازی پیش فصل در ترکیه، تاکید کرد: ایران کشوری چهار فصل است و نیازی نیست تیم‌های ایرانی به خاطر آب و هوا و مسائل دیگر در ترکیه اردو داشته باشند. زمان ما وقتی با عربستان بازی داشتیم، اردوی‌مان در بندرعباس برگزار می‌شد و اگر در جای سردسیر بازی داشتیم در اردبیل اردو می‌زدیم. آیا نمی‌شود کار بدنسازی را در ایران انجام داد؟ تیم باید برنامه‌ریزی داشته باشد و طبق برنامه کلی به جلو حرکت کند. در فوتبال اروپا پول زیادی رد و بدل می‌شود ولی درست و در جایش هزینه می‌شود.

حفظ بازیکنان سخت است و هنر می‌خواهد

روشن درباره جدایی دو بازیکن تاثیرگذار تیم فوتبال استقلال، بیان کرد: حفظ بازیکن خیلی سخت است و یک هنر می‌خواهد، اما وقتی بازیکنی قرارداد ندارد، می‌تواند برود. این قدر استقلال و پرسپولیس را بدبخت کرده‌اند که ارج و قُربشان از بین رفته است، کسی که یک روز آرزو داشت در استقلال و پرسپولیس بازی کند حالا به راحتی از این تیم‌های بزرگ ایران می‌رود. اصلاً بازیکنانی که زود می‌خواهند بروند را نباید به استقلال بیاورند. بازیکنانی که هیچ کس آنها را نمی‌شناخت در این دو تیم پرطرفدار معروف و مشهور می‌شوند، اما ارزش این تیم‌ها را از بین می‌برند. بدبختی آنجاست که آکادمی قوی وجود ندارد و اگر بازیکنی هم به تیم بزرگسالان راه پیدا می‌کنند آنها را زود می‌فروشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اجازه نمی‌دهند بازیکنی که در این دو تیم رشد کرده‌اند به تیم‌شان تعصب داشته باشند. ما به فکر پول نبودیم و فقط دوست داشتیم بازی کنیم، اما حالا بازیکن تا پولش را ندهند می‌گوید بازی نمی‌کنم. قبلاً استقلال و پرسپولیس از بازیکنان پایه خودشان استفاده می‌کردند و من خودم از تیم جوانان به تیم اصلی راه پیدا کردم. باشگاه باید با بازیکنان قراردادهای بلندمدت امضا کند، نه اینکه تا بازیکن معروف شود و سپس به تیم دیگری بروند. برای اینکه باشگاه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره ناقصی دارد توقع نداریم که استقلال نتیجه بگیرد.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *